Kontakt oss

Vi ligger på baksiden av REMA1000-bygget på Wergeland. Kun 100 meter fra Bybanestoppet Wergeland.

Adresse: Fagerårsveien 2, 5067 Bergen
Tlf: 469 78 888
E-post: post@positiv-trafikkskole.no
 

Kjørerute

Ta av Fjøsangerveien og kjør ned Minde Allé, rett fram i den store rundkjøringen ved Sigdal og Tine meierier.

Ta så til venstre i første rundkjøring. Du ser da REMA1000 og skolens lokaler på din venstre hånd. 

Raskeste vei med Bybanen

Du går av på Bybanestoppet Wergeland, fortsett opp trappen og du ser REMA1000-bygget på din venstre hånd ca 100 meter fra stoppet. Våre lokaler ligger på baksiden av bygget og er godt skiltet.
 

  • Sentrum
    10 min
  • Danmarksplass
    6 min
  • Wergeland
  • Nesttun
    11 min
  • Lagunen
    19 min
  • Birkelandsskiftet
    26 min

Bli oppringt!

Har du spørsmål, eller ønsker å starte som elev hos oss?

Ring 469 78 888 eller benytt skjemaet under, så ringer vi deg.

Ansatte

Ove Sagen-Hafstad

Ove Sagen-Hafstad

Daglig/faglig leder / Trafikklærer kl.B/BE

Tlf: 934 26 671
E-post: ove@positiv-trafikkskole.no

Audi E-tron 55

 Tommy Clausen

Tommy Clausen

Trafikklærer kl.B

Tlf: 406 31 099
E-post: tommy@positiv-trafikkskole.no

Audi A4 automat

Fredrik Flaaten

Fredrik Flaaten

Trafikklærer kl.B

Tlf: 920 88 599
E-post: fredrik@positiv-trafikkskole.no

Audi A3 manuell

Birte Søilen

Birte Søilen

Trafikklærer kl.B

Tlf: 934 58 085
E-post: birte@positiv-trafikkskole.no

VW Tiguan automat

Martin Strønen

Martin Strønen

Trafikklærer kl.B

Tlf: 478 41 325
E-post: martin@positiv-trafikkskole.no

Audi A3 automat

Eirik Nesse

Eirik Nesse

Trafikklærer kl.B/BE

Tlf: 414 69 220
E-post: eirik@positiv-trafikkskole.no

Audi A4 automat

Simen Davidsen

Simen Davidsen

Trafikklærer kl.B/BE

Tlf: 905 65 077
E-post: simen@positiv-trafikkskole.no

Audi A3 manuell

Trond Iversen

Trond Iversen

Trafikklærer kl. B

Tlf: 918 13 981
E-post: trond@positiv-trafikkskole.no

Audi A4 automat

Torleif Thorkildsen

Torleif Thorkildsen

Trafikklærer kl.B

Tlf: 478 40 767
E-post: torleif@positiv-trafikkskole.no

Audi Q3 manuell

Jannicke Iversen

Jannicke Iversen

Kontoransvarlig

Tlf: 469 78 888
E-post: post@positiv-trafikkskole.no

Mopedlærere

Therese Ramstad Moen

Therese Ramstad Moen

Mopedlærer

Tlf: 922 95 357

Arild Kjærstad

Arild Kjærstad

Mopedlærer

Tlf: 479 15 606

Steinar Moen

Steinar Moen

Mopedlærer

Tlf: 932 32 212